Toastify (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Center
gl: Centrar

en: Top
gl: Superior

en: Error
gl: Erro

en: Bottom
gl: Botón

en: Custom
gl: Personalizado

en: Warning
gl: Alerta

en: Color
gl: Cor

en: Position
gl: Posición

en: Duration
gl: Duración

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Direction
gl: Dirección

en: Color 2
gl: Cor 2
