Toastify (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Center
is: Miðja

en: Top
is: Toppur

en: Error
is: Villa

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Warning
is: Viðvörun

en: Color
is: Litur

en: Position
is: Staðsetning

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Direction
is: Stefna
