Toastify (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Color
ml: നിറം

en: Direction
ml: ദിശ
