Toastify (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Center
oc: Centre

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Custom
oc: Personalizat

en: Warning
oc: Avertiment

en: Position
oc: Posicion

en: Duration
oc: Durada

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Direction
oc: Direccion
