Toastify (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Error
am: ስህተት

en: Custom
am: ብጁ

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Direction
am: አቅጣጫ
