Toastify (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Center
el: Κέντρο

en: Top
el: Κορυφή

en: Error
el: Σφάλμα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Color
el: Χρώμα

en: Position
el: Θέση

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Direction
el: Κατεύθυνση
