Toastify (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Status
it: Stato

en: Center
it: Centro

en: Top
it: In cima

en: Error
it: Errore

en: Bottom
it: In fondo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Warning
it: Avviso

en: Color
it: Colore

en: Position
it: Posizione

en: Duration
it: Durata

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Direction
it: Direzione
