TOC API (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Allowed HTML tags
af: Toegelate HTML etikette
