TOC API (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Simple
kn: ಸರಳ

en: About
kn: ಕುರಿತು
