TOC API (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Allowed HTML tags
mn: Зөвшөөрөгдөх HTML кодууд
