TOC API (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Template
vi: Mẫu

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Allowed HTML tags
vi: Các thẻ HTML được cho phép

en: Simple
vi: Đơn giản

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -
