TOC API (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Advanced
az: Əlavə

en: Full
az: Tam

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -
