TOC API (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: About
gu: વિશે
