TOC API (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Full
lv: Pilns

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
