TOC API (8.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Allowed HTML tags
sl: Dovoljeni HTML gradniki

en: About
sl: O modulu
