TOC API (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Back to top
fr: Remonter

en: Advanced
fr: Avancé

en: Template
fr: Gabarit

en: Allowed HTML tags
fr: Balises HTML autorisées

en: Display in block
fr: Afficher dans un bloc

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Back to top label
fr: Etiquette de Retour au début

en: Numbering prefix
fr: Préfixe de la numérotation

en: Numbering separator
fr: Séparateur de la numérotation

en: Numbering suffix
fr: Suffixe de la numérotation

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Example modules
fr: Modules d'exemple

en: TOC type
fr: type TOC
