TOC API (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Advanced
hu: Haladó

en: Template
hu: Sablon

en: Allowed HTML tags
hu: Engedélyezett HTML jelölők

en: Display in block
hu: Megjelenítés blokkban

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Example modules
hu: Példamodulok
