TOC API (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Allowed HTML tags
id: Tag HTML yang dibolehkan

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -
