TOC API (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Label
my: အညွန်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
