TOC API (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Label
ro: Etichetă

en: Advanced
ro: Avansat

en: Template
ro: Șablon

en: Allowed HTML tags
ro: Taguri HTML permise

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-
