TOC API (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Full
el: Πλήρες

en: Allowed HTML tags
el: Επιτρεπτές ετικέτες HTML

en: Simple
el: Απλό

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
