TOC API (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Advanced
et: Täpsem

en: Template
et: Mall

en: Full
et: Täielik

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: Simple
et: Lihtne

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -
