TOC API (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Advanced
he: מתקדם

en: Full
he: מלא

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Display in block
he: הצג בבלוק

en: Simple
he: פשוט

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -
