TOC API (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Allowed HTML tags
hy: Թույլատրվող HTML թեգերը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
