TOC API (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Template
is: Sniðmát

en: Allowed HTML tags
is: Leyfileg HTML tög

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
