TOC API (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Advanced
ja: 高度

en: Template
ja: テンプレート

en: Full
ja: すべて

en: Allowed HTML tags
ja: 使用できるHTMLタグ

en: Display in block
ja: ブロックに表示

en: Simple
ja: 簡単

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -
