TOC API (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced
jv: Mahir

en: Allowed HTML tags
jv: Tag HTML sing diidinaké

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
