TOC API (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Allowed HTML tags
nn: HTML-kodar du kan bruke
