TOC API (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Back to top
pt: Voltar ao topo

en: Advanced
pt: Avançado

en: Template
pt: Modelo

en: Full
pt: Completo

en: Allowed HTML tags
pt: Tags HTML permitidas

en: Display in block
pt: Exibir em um bloco

en: Simple
pt: Simples

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Example modules
pt: Módulos de exemplo

en: Header settings
pt: Configuração do cabeçalho
