TOC API (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Back to top
oc: Remontar

en: Advanced
oc: Avançat

en: Template
oc: Modèl

en: Full
oc: Complet

en: Allowed HTML tags
oc: Balisas HTML autorizadas

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
