TOC API (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Back to top
sk: Späť hore

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Template
sk: Šablóna

en: Full
sk: Plný

en: Allowed HTML tags
sk: Povolené HTML značky

en: Simple
sk: Jednoduché

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
