TOC API (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Template
be: Шаблон

en: Allowed HTML tags
be: Дазволеныя HTML тэгі

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -
