TOC API (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Advanced
ca: Avançat

en: Template
ca: Plantilla

en: Full
ca: Complet

en: Allowed HTML tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: Table of Contents
ca: Taula de continguts

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -
