TOC API (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Back to top
da: Tilbage til toppen

en: Advanced
da: Avanceret

en: Template
da: Skabelon

en: Full
da: Fuld

en: Allowed HTML tags
da: Tilladte HTML-tags

en: Display in block
da: Vis i blok

en: Simple
da: Simpel

en: Table of Contents
da: Indholdsfortegnelse

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -
