TOC API (8.x-1.4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: - Select -
fil: - Pumili -
