TOC API (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері
