TOC API (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Por defeito

en: Back to top
pt: voltar ao topo

en: Advanced
pt: Avançado

en: Full
pt: Completo

en: Allowed HTML tags
pt: Etiquetas de HTML permitidas

en: Display in block
pt: Exibir no bloco

en: Simple
pt: Simples

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecionar -
