TOC API (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Back to top
sv: Tillbaka till toppen

en: Advanced
sv: Utökad

en: Template
sv: Mall

en: Full
sv: Fullständig

en: Allowed HTML tags
sv: Tillåtna HTML-taggar

en: Display in block
sv: Visa i block

en: Simple
sv: Enkel

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Back to top settings
sv: Inställningar för Tillbaka överst
