TOC API (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Allowed HTML tags
th: อนุญาตให้ใช้แท็ก HTML

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
