TOC API (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Allowed HTML tags
ur: جائز ایچ ٹی ایم ایل ٹیگز
