Toc.js (2.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Container
be: Кантэйнер

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: About
be: Аб
