Toc.js (2.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Not installed
bs: Nije instalirano
