Toc.js (2.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ
