Toc.js (2.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Back to top
oc: Remontar

en: List type
oc: Tipe de lista

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: About
oc: A prepaus
