Toc.js (2.1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Not installed
ast: Ensin instalar
