Toc.js (2.1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: List type
bn: লিস্ট (তালিকা) জাতীয়

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: About
bn: সম্পর্কে
