Toc.js (2.1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Not installed
eo: Ne instalita
