Toc.js (2.1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Container
ja: コンテナー

en: List type
ja: リスト形式

en: Not installed
ja: 未インストール

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: Sticky
ja: 固定

en: About
ja: アバウト
