Toc.js (2.1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
