Toc.js (3.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Container
ca: Contenidor

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Sticky
ca: Estàtic

en: About
ca: Detalls
